PORADY: Przygotowanie podłoża przed malowaniem farbą ŚNIEŻKA Barwy Natury

Okres wiosenny bardzo często sprzyja wykonywaniu niewielkich remontów. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że przemalowanie ścian czy odświeżenie sufitów może całkowicie odmienić nasze mieszkanie. W połączniu z delikatnym przestawieniem mebli w nowe miejsca może to przezwyciężyć monotonię w jaką popadamy patrząc na ściany naszych mieszkań. Poniżej prezentujemy film, który powinien ułatwić nam wykonanie remontu w naszym mieszkaniu.

Źródło: sniezka.com


Wszystkie produkty potrzebne do wykonania remontu są dostępne w naszym sklepie. Wieletnie doświadczenie w handlu pozwoliło nam stworzyć bardzo bogatą ofertę akcesoriów malarskich oraz farb. Powyższy film przedstawia wykonanie remontu lateksową farbą do ścian ŚNIEŻKA Barwy Natury, którą posiadamy w pełnej gamie kolorów od ręki w naszym sklepie. W bardzo krótkim czasie (1-2 dni robocze) możemy również sprowadzić farby innych producentów takich jak np.: DULUX, BECKERS, DEKORAL. Posiadamy również dostępne od ręki białe farby akrylowe wielu producentów.

W przeprowadzaniu remontu bardzo istotne są narzędzia jakimi wykonujemy prace. Źle dobrane wałki lub nieodpowiednie zabezpieczenie ścian może doprowadzić do pojawienia się niedoskonałości na ścianach. Lata doświadczenia w handlu pozwoliło nam przetestować wiele produktów i wysłuchać opini klientów przez co posiadamy w sprzedaży produkty, których jakość jest proporcjonalna do ceny. 

Na naszej stronie internetowej w dziale AKCESORIA MALARSKIE znajdziecie produkty pokazane na filmie. Posiadamy również w sprzedaży gładzie oraz grunty niezbędne do wykonania renowacji ścian.

 

Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszego sklepu MAJSTER w Gostyninie przy ulicy Zamkowej 7, gdzie możecie zapoznać się z pełną ofertą. Przypominamy, że oferta na stronie internetowej jest jedynie małą częścią całego asortymentu. Posiadamy bardzo szeroki zakres nie tylko produktów z zakresu akcesoriów meblowych, ale również z takich jak akcesoria meblowe, budowlane, narzędzia, klamki, akcesoria do drzwi i okien. W razie pytań zachęcamy również do korzystania z kontaktu elektronicznego z naszymi pracownikami, którzy dostępni są pod adresem e-mail kontakt@majstergostynin.pl lub telefonem (24)235-25-48. 

 

Produkty które mogą cię zaintersować zobacz najpopularniejsze produkty
P.H.U. Majster Gostynin,
Wit Jarzyński,
ul. Zamkowa 7,
09-500 Gostynin
Web Design - www.behance.net/Xaarox© Majster - All Rights Reserved
Skontaktuj się z nami:+48 24 235 25 48 kontakt@majstergostynin.pl